“PRINCI MODERN” U PËRZGJODH/ Alketa Vejsiu zbulon detaje nga dating-show që do të sjellë romancën në ekran (VIDEO) – AlpeGossip
“PRINCI MODERN” U PËRZGJODH/ Alketa Vejsiu zbulon detaje nga dating-show që do të sjellë romancën në ekran (VIDEO)

“PRINCI MODERN” U PËRZGJODH/ Alketa Vejsiu zbulon detaje nga dating-show që do të sjellë romancën në ekran (VIDEO)

Siç ka lajmëruar edhe më herët, Alketa Vejsiu bëri sërish sot të ditur se është shumë afër dita e nisjes së transmetimit të një formati totalisht të ri në “Tv Klan”.

Shumë shpejt do të vijë një “Reality Dating Show”, i cili do të ketë kryefjalën e tij romancën.

Princi i kohëve moderne është zgjedhur dhe quhet Sajmir.

33-vjeçari simpatik i cili është biznesmen i suksesshëm, do të mundohet të gjejë dashurinë e jetës së tij mes vajzave pjesëmarrëse në këtë dating show.

Audiconet për konkurrentet janë hapur, ndaj Alketa i ka ftuar të gjitha femrat të konkurrojnë për të fituar zemrën e djalit, teksa gjithçka do ta shohim në kohë reale në ekran.

“Hey vajza Beqare ne kerkim te dashurise se jetes! Jeni gati per Romancen me te bukur televizive?

E kemi vendosur se cili do te jete “Princi Modern”ne spektaklin e ri te dashurise ne @rtvklan
“Reality Dating Show” me i ri ju pret!
⭕️Kandidati kryesor quhet Sajmir
⭕️Eshte 33 Vjec
⭕️Jeton dhe Punon mes Shqiperise dhe Gjermanise!
Financier!
⭕️Sipermarres i disa bizneseve te suksesshme!
⭕️Me nje familje qe ja njohim e qe ka dashur shume ta edukoje dhe rrise ne nje familje me vlera; kur i vendosen emrin sapo lindi donin patjeter qe Sa I Miri, te behej djale i mire!
⭕️Te gjitha pretendentet qe duan ti fitojne zemren jane te ftuara te aplikojne ne www.tvklan.al/lovestory dhe te plotesojne formularin! Ose te paraqiten ne @rtvklan ne fazen e pare te “Casting / Perzgjedhjes” per takim me Produksionin dhe Autoret keto dite dhe data;
🌸E enjte 24 shtator ora 15.00 Ne Tv Klan
🌸E hene 28 shtator ora 15.00 ne Tv Klan
🌸E marte 29 shtator ora 15.00 ne Tv Klan
Ju presim!
Paçi Fat!”- shkruan Alketa në postim.

View this post on Instagram

Hey vajza Beqare ne kerkim te dashurise se jetes! Jeni gati per Romancen me te bukur televizive? E kemi vendosur se cili do te jete “Princi Modern”ne spektaklin e ri te dashurise ne @rtvklan “Reality Dating Show” me i ri ju pret! ⭕️Kandidati kryesor quhet Sajmir ⭕️Eshte 33 Vjec ⭕️Jeton dhe Punon mes Shqiperise dhe Gjermanise! Financier! ⭕️Sipermarres i disa bizneseve te suksesshme! ⭕️Me nje familje qe ja njohim e qe ka dashur shume ta edukoje dhe rrise ne nje familje me vlera; kur i vendosen emrin sapo lindi donin patjeter qe Sa I Miri, te behej djale i mire! ⭕️Te gjitha pretendentet qe duan ti fitojne zemren jane te ftuara te aplikojne ne www.tvklan.al/lovestory dhe te plotesojne formularin! Ose te paraqiten ne @rtvklan ne fazen e pare te “Casting / Perzgjedhjes” per takim me Produksionin dhe Autoret keto dite dhe data; 🌸E enjte 24 shtator ora 15.00 Ne Tv Klan 🌸E hene 28 shtator ora 15.00 ne Tv Klan 🌸E marte 29 shtator ora 15.00 ne Tv Klan Ju presim! Paçi Fat! @veragrabocka @rtvklan @ilda_lumani

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on