Luana Vjollca PROVOKON me pamje nga "deti"! Shikoni sa SEKSI duket moderatorja (FOTO) - AlpeGossip
Luana Vjollca PROVOKON me pamje nga “deti”! Shikoni sa SEKSI duket moderatorja (FOTO)

Luana Vjollca PROVOKON me pamje nga “deti”! Shikoni sa SEKSI duket moderatorja (FOTO)

Luana Vjollca po vazhdon pushimet e saj nëpër vendet ekzotike. Ajo është duke vazhduar që të tregojë se sa seksi është ajo.

E tillë është dukur edhe në fotografitë e saj të fundit që ajo i ka postuar nëpër rrjetet sociale e ku këngëtarja dhe moderatorja duket shumë seksi.

Prej që ajo është në lidhje me Krenar Çoçaj, duket se dita ditës është duke u bërë më e bukur me paraqitjet e saj.