“THITHE MIRË, QË TË LARGOSH BUDALLALLËQET”/ Rasheli nuk përmbahet, poston foton sensuale me koment thumbues (FOTO) – AlpeGossip
“THITHE MIRË, QË TË LARGOSH BUDALLALLËQET”/ Rasheli nuk përmbahet, poston foton sensuale me koment thumbues (FOTO)

“THITHE MIRË, QË TË LARGOSH BUDALLALLËQET”/ Rasheli nuk përmbahet, poston foton sensuale me koment thumbues (FOTO)

Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në qendër të vëmendjes për super format fizike dhe për  fotot provokuese që nuk nguron t’i publikoj në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja seksi  ish-velina e “Xing me Ermalin” ka postuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet me bikini minimaliste duke pirë shisha në plazh.

Ajo që ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të Rashelit është dixhitura që bukuroshja ka zgjedhur të shoqëroj foton.

Thithe mirë, që të largosh budalliqet”-shkruan Rasheli që me sa duket ka vendosur të provokoj keq ndjeksit.