NGA XHAMIA NË SHKRETËTIRË/ Mimoza Shkodra tregon detaje nga pushimet në Abu Dhabi – AlpeGossip
NGA XHAMIA NË SHKRETËTIRË/ Mimoza Shkodra tregon detaje nga pushimet në Abu Dhabi

NGA XHAMIA NË SHKRETËTIRË/ Mimoza Shkodra tregon detaje nga pushimet në Abu Dhabi

Mimoza Shkodra ka vendosur të bëjë disa pushime dhe ka zgjedhur Abu Dhabi-n. Këngëtarja shqiptare ndau ditën e sotme momente nga udhëtimi i saj.

Mimoza tregon pamjet nga arkitektura e një xhamie, në të cilën ka zgjedhur që të hyjë pa ferexhe.

Gjithashtu ajo pozon në mes të shkretëtirës:

Këngëtarja publikoi edhe një video të një kërcimtareje, e cila performon sipas ritmeve të muzikës tradicionale te vendit.

Ajo publikoi në fillim të shkurtit këngën e saj të fundit “Valla”, një bashkëpunim me Irkenc Hykën dhe tashmë po shijon suksesin e saj.