SA TË MADH E KE? Isli Islami nuk ia përton përgjigjen ndjekësit: Do të të bëj edhe…(FOTO) – AlpeGossip
SA TË MADH E KE? Isli Islami nuk ia përton përgjigjen ndjekësit: Do të të bëj edhe…(FOTO)

SA TË MADH E KE? Isli Islami nuk ia përton përgjigjen ndjekësit: Do të të bëj edhe…(FOTO)

Moderatori Isli Islami cilësohet si një ndër personazhet më të sinqert të ekranit. E shohim çdo ditë në “wake up” ndërkoh moderatori është shumë aktiv në rrjetin social Instagram,ku publikon foto të ndryshme nag e përditshmjae  tij.

Isli është bërë pjesë e lojës virale në rrjetin social Instagram ku një fans i bën një pyetje të sikletshme.

“Sa të madh e ke (Mund ta ma japësh në privat përgjigjen nëse nuk e jep këtu”?

Do dhe të të bëj tag? Se mos e humbasësh përgjigjen: ishte përgjigja e nervozuar e Islit mesa duket nuk i paska pëlqy fare .