“JETA IME MORI TJETËR KUPTIM”/ Aurela Gaçe na përloti me urimin emosiocues për vajzën – AlpeGossip
“JETA IME MORI TJETËR KUPTIM”/ Aurela Gaçe na përloti me urimin emosiocues për vajzën

“JETA IME MORI TJETËR KUPTIM”/ Aurela Gaçe na përloti me urimin emosiocues për vajzën

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është ndër ato artiste që emocionet i shpreh shpesh edhe në rrjete sociale, për t’i ndarë me fansat e saj.

Para disa minutash ajo ka publikuar një foto e vajzën e madhe Grace dhe i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla që na përlotën.

Si sot, 7 vjet me pare të mbajta ne duar per here te parë, degjova te qarën tende si melodine më të bukur qe veshët ndonjeherë kishin degjuar….pak ore mbas lindjes tende ,ne shtrat e lodhur me zinte paksa gjumi dhe me vërtik hapja syte te shikoja se me dukej e pabesueshme qe ti ishe aty vertetë . Nuk mund ta pershkruaj sakte ndjesine, por di qe jeta ime mori tjeter kuptim qysh kur mesova se ti po rriteshe brenda meje.
Uroj qe te jem prane teje ashtu sic femija meriton te kete prindin prane, ne te mire e ne te keq…uroj shume qe te jem aty per te gjitha ditelindjet e tua , te te shoh te rritesh e te me kesh krahun tend, kraharorin ku do gjesh gjithçka .
Edhe sot kur te mbeshtes ne kraharor, kam te njejten ndjesi qe pata kur te mora ne duar per herë te parë . Mami, babi e motra jote e vogel, gjyshet e gjyshi e gjithe familja te duam shume.
U rritsh e u befsh c’te deshiron vetem zemra jote. 🎂
GRACE , HIRI I PERËNDISE. EMRI YT KA KUPTIMIN ME TE BUKUR, SEPSE JE DHURATA ME E BUKUR“: ishte shkrimi emocionues krah fotos