LINDI VAJZË/ Emocionet e bukura dhe FOTOT e para të Jonida Vokshit e Besnikut me të bijën – AlpeGossip
LINDI VAJZË/ Emocionet e bukura dhe FOTOT e para të Jonida Vokshit e Besnikut me të bijën

LINDI VAJZË/ Emocionet e bukura dhe FOTOT e para të Jonida Vokshit e Besnikut me të bijën

Jonida Vokshi dhe partneri i saj, aktori Besnik Krapi, janë bërë prindër për herë të parë.

Babi Besniku tregoi në Instagram momentet e bukura shoqëruar dhe me një mesazh: “Zoti më takoi me një vajzë shumë të bukur sot. Ma ka marrë krejt zemrën.”

Besniku zbuloi se bebushja quhet Emi.

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna. Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të!

“Nuk me pushojne akoma lotet e lumturise! Totalisht dashuri e nje tjeter dimensioni! Nje jete e re, tashme dedikuar ty e vogla ime” shkruan Jonida