SKENAT E “NXEHTA” ME DAFINËN Ë KLIP/ Arilena Ara tregon si reagoi e ëma – AlpeGossip
SKENAT E “NXEHTA” ME DAFINËN Ë KLIP/ Arilena Ara tregon si reagoi e ëma

SKENAT E “NXEHTA” ME DAFINËN Ë KLIP/ Arilena Ara tregon si reagoi e ëma

Arilena Ara ka qenë së fundmi në një lidhje ‘Skype’ në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, ku ka folur për albumin e ri dhe bashkëpunimin me Dafina Zeqirin.

Klipi “Thirr policinë” u komentua shumë nga publiku për skenat provokuese dhe Arilena u pyet se çfarë i ka thënë e ëma për to.

“Bukur shumë, para kësaj i bëra edhe një shaka ku i thashë dëgjo tani do të shohësh Arilenën dhe do të mësosh gjëra të reja për të. Por ajo më njeh dhe unë ashtu jam në jetën reale madje qesh ndonjëherë kur njerëzit në publik thonë o sa engjëllore, o sa e mirë”, tregoi Arilena.