NUK PO NA BESOHET/ Alban Ramosaj sapo zbuloi arsyen pse nuk është në një lidhje dashurie (FOTO) – AlpeGossip
NUK PO NA BESOHET/ Alban Ramosaj sapo zbuloi arsyen pse nuk është në një lidhje dashurie (FOTO)

NUK PO NA BESOHET/ Alban Ramosaj sapo zbuloi arsyen pse nuk është në një lidhje dashurie (FOTO)

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më njohur shqiptarë, i cili veç projeketev muzikore është mjaft aktiv dhe në rrjete sociale. Së fundi përmes Instagramit ai u ka dhënë mundësinë ndjekësve ta pyesin atë për çfarëdo janë të interesuar të dinë për të.

Njëra nga pyetjet që Albani i është përgjigjur është edhe pyetja nëse është në një lidhje dashurie momentalisht.

“Jo, mendoj se jam i mallkuar” – ka shkruar me shaka këngëtari shqiptar.

Ndërsa në një nga pyetjet pasardhëse ai ka treguar se e vetmja gjë që e qetëson kur është i stresuar është seksi.