NOIZY NUK E HEQ KËTË AKSESOR/ Shihni cili është miku që ja ka dhuruar (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY NUK E HEQ KËTË AKSESOR/ Shihni cili është miku që ja ka dhuruar (FOTO)

NOIZY NUK E HEQ KËTË AKSESOR/ Shihni cili është miku që ja ka dhuruar (FOTO)

Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Me siguri të gjithë e keni vënë re fiksimin e Noizyt për kryqin me rruaza që mban në qafë në çdo koncert.

Miku i tij Kristian Boçi ka ndarë me ndjekësit disa foto ku tregon se këtë kryq ja ka dhuruar reperit.

Ai  na tregon sa krenar ndihet që noizy  ja di vlerën dhe e çmonë dhuratën e marrë.