Kejvina shkon në punë me makinë të shtrenjtë, shihni ç’i bëjnë kolegët e “Xing”: Dua të jem si… (VIDEO) – AlpeGossip
Kejvina shkon në punë me makinë të shtrenjtë, shihni ç’i bëjnë kolegët e “Xing”: Dua të jem si… (VIDEO)

Kejvina shkon në punë me makinë të shtrenjtë, shihni ç’i bëjnë kolegët e “Xing”: Dua të jem si… (VIDEO)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe paraqitja e saj në “Xing me Ermalin” çdo të shtunë bie shumë në sy.

Kejvina sot ka shkuar në punë me një super makinë të kuqe duke i kthyer të gjithë sytë nga vetja.

Moderatori Ermal Mamaqi dhe djemtë e orkestrës janë mbledhur para makinës së Kejvinës dhe i kanë kënduar asaj një këngë.

Ermali shihet me kitare, njëri bën muzikë me qese e dy të tjerë përplasin dyert e makinës.

“Dua të jem si Kejvina, dua të kem dhe unë makinë”, dëgjohet të këndojë Ermali në videon e postuar nga Kejvina të cilën mund ta shihni më poshtë.