Elvana Gjata e quan veten “dhi e vogël”/ Videoja e këngëtares na shkriu së qeshuri – AlpeGossip
Elvana Gjata e quan veten “dhi e vogël”/ Videoja  e këngëtares na shkriu së qeshuri

Elvana Gjata e quan veten “dhi e vogël”/ Videoja e këngëtares na shkriu së qeshuri

Miqtë shpesh na vendosin pseudonime për të na thirrur, por rrallë i vendosim vetes ndonjë të tillë.

Elvana Gjata është nga ata persona që nuk e ka aspak problem që ta quajë veten “dhi e vogël”, madje para mbi 1 milion ndjekësve të saj.

Këngëtarja shqiptare postoi disa video, ku shfaqet duke u grimuar dhe në një prej tyre thotë para celularit:

“Sa bukur dhia e vogël”.