SI ASNJË TJETËR/ Oriola Marashi çmend rrjetin me maskimin për Halloween – AlpeGossip
SI ASNJË TJETËR/ Oriola Marashi çmend rrjetin me maskimin për Halloween

SI ASNJË TJETËR/ Oriola Marashi çmend rrjetin me maskimin për Halloween

Festa e Halloween-it ka trokitur dhe shumica e VIP-ave janë maskuar si personazhe të ndryshëm. Modelja e njohur Marashi ka zgjedhur që këtë Halloween të shfaqet në mënyrën më të veçantë.

Si do thoni ju? Epo Oriola nuk është veshur as si Borëbardha dhe as si ndonjë personazh i frikshëm. Bukuroshja shqiptare është veshur me rrobabanje thuajse krejtësisht transparente, të cilat i nxjerrin në pah format perfekte trupore.

Oiola ka publikuar dy foto në profilin e saj të Instagramit, poshtë të cilave ka shkruar ‘Gëzuar Halloweenin’. Edhe në një festë të tillë, Oriola nuk ndalon së qenuri shumë provokuese.