E padëgjuar më parë! Para 1.2 milionë fansave aktorja e njohur tregon operacionin në vendin intim (FOTO) – AlpeGossip
E padëgjuar më parë! Para 1.2 milionë fansave aktorja e njohur tregon operacionin në vendin intim (FOTO)

E padëgjuar më parë! Para 1.2 milionë fansave aktorja e njohur tregon operacionin në vendin intim (FOTO)

Të paktën kur flasim për bukurinë për Vip-at e showbizz-it zëre se kemi thënë një nga termat më të rëndësishëm që ekziston në këtë jetë.

Kjo e thënë me të drejtë pasi që të jesh një personazh publik duhet të paraqesësh edhe një imazh që publiku ta admirojë.

E padëgjuar më parë në botën e Instagramit por ja që ndodhi.

Farrah Abraham është nënë e një vajzë, është 26-vjeç, është aktore në Amerikë dhe ka zgjedhur ta ndezi Instagramin ditën e djeshme.

Së fundmi ajo ka kryer një operacion në zonën intime për të bërë labiaplasty (për zbukurimin e vaginës) dhe këtë operacion e ka ndarë edhe më ndjeksit e saj, duke bërë live gjatë kohës së operacionit.

I gjithë operacioni kushtoi $2,700. Pas përfundimit të operacionit Farrah thotë: “Duket perfekte, jam perfekte, vagina ime është perfekte”.

Çfarë nuk po na dëgjojnë veshët këto kohë! Tabutë sa vjen dhe po e humbasin sensin.