LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Zoi, stilistja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Zoi, stilistja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Zoi, stilistja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Stilistja e njohur e VIP-ave shqiptar, Drenusha Xharra është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë dhe lajmin e ka bërë të ditur në rrjete sociale.

 

Drenusha ka publikuar një foto të vogëlushes dhe ka treguar se e ka pagëzuar me emrin Zoi.

“Mrekullia ime, Zoi Xharra”, ka shkruar stilistja.

Në një intervistë pak kohë më parë stilistja tregoi se Zoi të thotë “Jetë”.

Promoted Content