”DEPILOHU…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”DEPILOHU…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”DEPILOHU…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Alban Ramosaj  ka postuar një foto ku është i veshur me një kanatjere të bardhë dhe pozon para një pasqyre.

Teksa pjesa më e madhe e ndjekësve e adhuron foton, një vajzë mendon se Albanit i ka ardhur koha të depilohet sepse ka shumë lesh dhe asaj nuk i pëlqen.

Trejsi Sejdini ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe të pasmet e saj janë ajo çfarë bie në sy më shumë.

Një komentues pasi ka parë foton, mendon se Trejsi duket si një tabelë qitje. E ka për të pasmet vallë?

Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet më ndryshe se zakonisht, tashmë jo brune por bjonde.

Një nga ndjekëset e saj ka një shqetësim tepër të madh për këngëtaren. Ajo mendon se Xhensila shtiret dhe është fallco.

Përgatiti: AlpeNews.al