“SA HERË TË DUASH…”/ Enca poston videon, Ermali ka një gjë për t’i thënë – AlpeGossip
“SA HERË TË DUASH…”/ Enca poston videon, Ermali ka një gjë për t’i thënë

“SA HERË TË DUASH…”/ Enca poston videon, Ermali ka një gjë për t’i thënë

Këngëtarja e njohur për publikun Enca Haxhia do të jetë një nga personazhet kryesorë të filmit “I Love Tropoja!” .

Ajo ka shpërndarë në faqen e saj të instagramit një postim ku thotë: “GIVEAWAY IM I PARE EVER!”. Më poshtë shpejgon se si do të funksionojë loja , dhe se do të dhurojnë 10 bileta falas për ditën që do të jepet filmi për herë të parë. Në fund ka shtuar se secili mund të komentojë sa herë të dojë.

Në komentet që janë lënë në postim përmendet shpesh emri i Ermal Mamaqit, i cili ka komentuar gjithashtu :”Sa herë të duash”, Enca i është përgjigj me të njëtin koment. Ndërkohë humoristi i ka thënë se ka komentuar atë që ajo ka thënë…:ngaqë kishe shkruar mund të komentosh sa herë të duash”.

Por sërish Enca se lë me kaq shakanë e Ermalit duke i thënë se kush fitoi tani.

“Po pra, kush fitoi nga ne tani?”.