“ÇFARË PUNON SE PO BËN JETË LUKSI”/ Ja si i përgjigjet Genta e BB fansit kurioz (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË PUNON SE PO BËN JETË LUKSI”/ Ja si i përgjigjet Genta e BB fansit kurioz (FOTO)

“ÇFARË PUNON SE PO BËN JETË LUKSI”/ Ja si i përgjigjet Genta e BB fansit kurioz (FOTO)

Tashmë është bërë “trend” në rrjetin social Instagram q♪7 vipa të provojnë opsionin “Më pyet” ku fansat u drejtojnë pyetje të ndryshme.

Genta gjalpi, ish banorja e Big Brother është mjaft aktive dhe fansat i ka tepër kurioz.

“Çfarë puno me çfarë merresh se vetë të shohim duke bërë jetë luksi”, e pyteti njër nga fansat.

“Çfarë jete luksi zeza, laj, shpëlaj, hekuros, gatuaj ,punë këtej, punë andej”, ishte përgjigja e saj paksa ironike.