DESTINACIONI I TYRE SHQIPËRIA/ VIP-at janë zyrtarisht me pushime! Ja çiftet e njohura që po shijojnë qershorin si rrallëherë – AlpeGossip
DESTINACIONI I TYRE SHQIPËRIA/ VIP-at janë zyrtarisht me pushime! Ja çiftet e njohura që po shijojnë qershorin si rrallëherë

DESTINACIONI I TYRE SHQIPËRIA/ VIP-at janë zyrtarisht me pushime! Ja çiftet e njohura që po shijojnë qershorin si rrallëherë

Pas karantinës, VIP-at shqiptarë kane nisur pushimet dhe besojmë se këtë e keni kuptuar edhe ju pasi feed-i i “Instagramit” ka vetëm pamjet nga deti dhe…sërish pamje nga deti.

Ndryshe nga çdo vit tjetër që preferonin të largoheshin jashtë shtetit, këtë vit për shkak të COVID-19 VIP-at kanë zgjedhur apo janë edhe të “detyruar” të pushojnë në Shqipëri. E keq nuk i del pasi shijojnë edhe bukuritë e rivierës shqiptare me këtë rast!

Në rrjetet e tyre sociale nuk kanë munguar fotot e shumta si dhe destinacionet e ndryshme.

AlpeGossip.al ju sjell disa prej tyre që momentalisht janë duke shijuar pushime mes miqsh, çifte por edhe familjar.

Arbana Osmani është duke kaluar pushimet me stafin e “Dua të të bëj të lumtur” dhe me djain e saj Jonin dhe partnerin Eduard Grishaj.

Romeo Veleshaj dhe Jonida Maliqi kanë vendosur të “arratise” së bashku në bregdetin shqiptar. Çifti po kalon momentet romentike së bashku buzë bregdetit.

View this post on Instagram

Peace is the promise you keep 💙@jonidamaliqi

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë duke kaluar pushimet në jug të shqipërisë me familjen e Ermal Fejzullahut dhe Gjikos.

Edhe Enca është duke kaluar disa ditë pushimi në bregdetin jugor të Shqipërisë. Këngëtaria nuk ka rreshtur së postuari foto në këto ditë rlasimi dhe qetësie që po kalon.

Xhensila Myrtezaj është duke pushuar në bregun perëndimor të shqipërisë.