“E KE TË MADHE”/ Noizy e ofendoi publikisht, reagon ashpër Bebe Rexha (FOTO) – AlpeGossip
“E KE TË MADHE”/ Noizy e ofendoi publikisht, reagon ashpër Bebe Rexha (FOTO)

“E KE TË MADHE”/ Noizy e ofendoi publikisht, reagon ashpër Bebe Rexha (FOTO)

Pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një koment i Noizyt gjatë një videoje live të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

“E ki kryt e madh”, i shkruante Noizy Bebes e cila nuk reagoi gjatë videos live, por vetëm pak ditë më pas.

Siç duket Bebe është ndjerë e ofenduar nga Noizy dhe e ka hequr reperin nga lista e personave që ndjek në Instagram.

Ndërsa Noizy vazhdon ta ndjekë këngëtaren dhe nuk dihet nëse edhe ai do të marrë të njëjtin vendim pas veprimit të Bebes.