Fansja e pyet pse ike nga “Xing”-u, Rashel Kolaneci jep përgjigjen epike (FOTO) – AlpeGossip
Fansja e pyet pse ike nga “Xing”-u, Rashel Kolaneci jep përgjigjen epike (FOTO)

Fansja e pyet pse ike nga “Xing”-u, Rashel Kolaneci jep përgjigjen epike (FOTO)

Pjesëmarrja e saj si velinë në “Xing me Ermal Mamaqin” i dha famë, ndaj dhe largimi i befasishëm i Rashel Kolanecit nga emisioni, i habiti të gjithë.

Arsyeja e largimit të saj nga ai emision, për t’u zëvendësuar me Kejvinën mbeti disi enigmë, ndaj fansat e pyesin Rashelin edhe sot e kësaj dite për përgjigjen.

E pyetur nga një fanse e saj pse zgjodhi të largohej, bukuroshja ka befasuar disi me përgjigjen.

“Je super fermër, pse ike nga ‘Xing-u”.

“E the dhe vetë, ngaqë jam super femër”, i është përgjigjur Rashela ndjekëses që i ka drejtuar pyetjen.