Gruaja e Medës shfaqet së bashku me këto këngëtare të njohura (Foto) – AlpeGossip
Gruaja e Medës shfaqet së bashku me këto këngëtare të njohura (Foto)

Gruaja e Medës shfaqet së bashku me këto këngëtare të njohura (Foto)

Lule Pergjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Medës.

Ajo duket shumë e hapur dhe e afërt me të gjithë koleget Medës dhe e mirë kuptueshme për profesionin e tij.

Së fundi, Lulja ka publikuar një imazh ku shfaqet së bashku me dy këngëtaret e njohura, Vjollca Haxhiu dhe Gilin.

Të tre ato duken shumë mirë dhe të buzëqeshura së bashku. Ndryshe, këtë fotografi, Lulja e ka shoqëruar me dy zemra