Për të qeshur dhe për të qarë! Donald Trump bën këtë GAFË rreth bashkëshortes së tij dhe fansat “e masakrojnë” – AlpeGossip
Për të qeshur dhe për të qarë! Donald Trump bën këtë GAFË rreth bashkëshortes së tij dhe fansat “e masakrojnë”

Për të qeshur dhe për të qarë! Donald Trump bën këtë GAFË rreth bashkëshortes së tij dhe fansat “e masakrojnë”

E pafalshme!

Mediat amerikane njoftuan se Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ishte në gjendje të renduar shëndetësore, për shkak të një operacioni në veshka. Mësohet se ajo ka kaluar pesë netë e shtruar në spital, ndërkohë që tashmë është rikthyer në Shtëpinë e Bardhë .

“Ajo po pushon dhe është në gjëndje më të mirë shëndetësore. Kemi marë shumë mesazhe urimi për Zonjën Trump dhe ajo i falenderon të gjithë” – shkruhej në deklaratën e shpërndarë nga zyra e shtypit e Melania Trump.

Por “Twitter” u çmend, pas deklaratës së Presidentit Trump, i cili bëri të ditur se bashkëshortja e tij po e mer sërish veten.

“Është shumë mirë ta kemi sërish në Shtëpinë e Bardhë, të mrekullueshmen Zonjën e Parë. Melanie ndjehet më mirë. Faleminderit për të gjitha lutjet dhe urimet” – shkruan Donald Trump.

Por syrit të ndjekësve nuk mund t’i shpëtonte se Presidenti shkruajti gabim emrin e bashkëshortes së tij, e cila quhet Melania dhe jo Melanie. Trump fshiu menjëherë postimin pasi e kuptoi se kishte shkruar gabim.