Marina Fara pozon shumë seksi mbi makinë, por paska harruar të veshë mbathje (FOTO) – AlpeGossip
Marina Fara pozon shumë seksi mbi makinë, por paska harruar të veshë mbathje (FOTO)

Marina Fara pozon shumë seksi mbi makinë, por paska harruar të veshë mbathje (FOTO)

Marina Fara është njëra nga femrat shqiptare që është bërë e famshme nga postimet në “Instagram”.

Ajo në fotot e fundit të publikuara duket shumë provokuese dhe seksi, teksa nuk ka përtuar që edhe njëherë të rikujtoj një imazh të saj ku ajo shfaq këmbët seksi.

Bukuroshja shqiptare, shfaqet e veshur me një xhaketë dhe një palë këpucë, e asgjë më shumë. Me këtë foto ajo arrin të shfrenoj imagjinatën e ndjekësve.

Kujtojmë se Marina është vajza e Eli Farës.