U NDA APO JO NGA ANDI? Melisa flet për herë të parë: Na lini të qetë – AlpeGossip
U NDA APO JO NGA ANDI? Melisa flet për herë të parë: Na lini të qetë

U NDA APO JO NGA ANDI? Melisa flet për herë të parë: Na lini të qetë

Së fundmi, ish-konkurrentët e “Për’puthen 2”, Melisa dhe Andi u përfolën se i kishin dhënë fund historisë së tyre të dashurisë.

Ky lajm erdhi si pasojë e disa postimeve që Melisa bëri në “Instastory”, duke nënkuptuar se mund të jenë ndarë.

“E penduar deri në pikë të fundit! U kry!”, shkruante ajo.

Më pas dyshja kanë fshirë fotot e njëri-tjetrit nga rrjetet e tyra sociale duke i ‘ndezur’ më shumë thashethemet.

Ditën e sotme, Melisa ka reaguar për herë të parë teksa ndodhej në makinë me Andin.

Ata duket se kanë pësuar një krizë në çift, por vijojnë të jenë bashkë.

Përmes një videoje në “Instastory”, ish-konkurrentja tregon që ndarja e tyre nuk ka qenë lojë.

“Një pyetje kam për këto që thonë Melisa dhe Andi u shtirën, nuk u ndanë, vazhdojnë jetojnë bashkë. Çfarë dreqin desha me arrit unë me ndarjen? Këngë nuk nxora, intervista nuk shkuam. Aman na lini të qetë”, shprehet Melisa.

Rikujtojmë Melisa ka treguar se ndarja mund të ketë qenë një reagim impulsiv i momentit.

Ajo publikoi një pikturë ku shfaqet një vajzë duke qarë, duke treguar gjendjen e saj aktuale.

Ndërsa bashkëngjitur me të Melisa shkruan në anglisht:

“Mbase jam pak impulsive, më fal për fjalët e gabuara që të thashë sepse isha me nerva”.