“LAT NAM DUKE U HEQUR SI…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që i tërheqin vëmendjen fansave (FOTO) – AlpeGossip
“LAT NAM DUKE U HEQUR SI…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që i tërheqin vëmendjen fansave (FOTO)

“LAT NAM DUKE U HEQUR SI…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që i tërheqin vëmendjen fansave (FOTO)

Komentet pikante tashmë janë pjesë e përditshmërisë së rrjetit social Instagram dhe për të gjithë ju që me siguri nuk i keni parë ne jua sjellim dita ditës.

Si gjithnjë fansat nuk “zhgënjejnë me aftësinë e tyre për të kapur detaje te ti komentojnë to çka shpeshherë i vendos vipat në qendër të vëmendjes.

AlpeNews.al ju njeh me komentet më pikante të ditës si më poshtë:

Këngëtarja e njhour Ronela Hajati ka publikuar një foto ku shfaqet në makinë e me një make up të bukur por fotoja duket e modifikuar së tepërmi e për këtë arsye njëri prej fansave e ka kritikuar:

View this post on Instagram

Always ready… 🧠

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar një video ku duket mjaft e kuruar dhe njëri prej fanseve e kritikon në lidhje me lookun:

View this post on Instagram

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Dietologia e njohur Blerina së fundmi ka publikuar shumë foto në Instagram e njëri prej fansave i shkruan:

/AlpeNews.al