MAMA SUPER MODERNE/ Shihni ç’bëjnë Antigona dhe Beatrixi në mes të natës (FOTO) – AlpeGossip
MAMA SUPER MODERNE/ Shihni ç’bëjnë Antigona dhe Beatrixi në mes të natës (FOTO)

MAMA SUPER MODERNE/ Shihni ç’bëjnë Antigona dhe Beatrixi në mes të natës (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Pa ndjenjë”, Beatrix Ramosaj, është një ndër emrat më të njohur të showvizit, e cila është tepër aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan vazhdimisht me ndjekësit momente nga jeta e përditshmëria e saj, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto me të ëmën, duke treguar se i shijojnë shumë të dalat së bashku gjatë natës për të pirë e kërcyer.

“Të dua mami përgjithmonë. E dashuroj të dal me ty, je më e mira.”- shkruan Beatrix krahas postimit ku shfaqet duke u argëtuar me të ëmën.