“SHESIN MEND” NËPËR FOTO/ Kur motrat Vjollca, i marrin borxh njëra-tjetrës… këpucët! – AlpeGossip
“SHESIN MEND” NËPËR FOTO/ Kur motrat Vjollca, i marrin borxh njëra-tjetrës… këpucët!

“SHESIN MEND” NËPËR FOTO/ Kur motrat Vjollca, i marrin borxh njëra-tjetrës… këpucët!

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat bukuroshe të cilat  kanë një numër të madh ndjekësish e janë të preferuara nga publiku shqiptar.

Edhe në Instagram ato gëzojnë rreth 1 milionë ndjekës të cilët i “shpërblejnë” herë pas here me foto seksi.

Por me një vëzhgim të thjesht në profilin e tyre, AlpeNews.al vë re se në fotot e fundit vajzat veshin të njëjtat këpucë. Gjithashtu duhet shtuar se fotot kanë qenë ndër më të pëlqyerat kohët e fundit.

View this post on Instagram

Who’s looking for me ? 💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Motrat gjithnjë i kemi parë të kenë veshje super të shtrenjta por mesa duket këto këpucë, ua kanë rrëmbyer zemrën të dyjave.

/AlpeNews.al