PASURI E TËRË/ Në dollapin gjigant të këngëtares së njohur shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
PASURI E TËRË/ Në dollapin gjigant të këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

PASURI E TËRË/ Në dollapin gjigant të këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

Gjyste Vulaj mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj janë kthyer në hite. Gjyste është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga përditshmëria dhe së fundmi ka vendosur të tregojë një pjesë të shtëpisë së saj.

Themi pjesë të shtëpisë sepse dollapi i Gjystes është një dhomë e tërë plot me rroba, këpucë e bizhuteri.

Këngëtarja e ka filmuar dollapin duke i ndarë pamjet me fansat e duke i lënë të gjithë gojë hapur.

Veshje të markave luksoze, aksesorë dhe këpucë të panumërta ka në dollapin e Gjystes.