FESTË NË PISHINË APO PIKNIK NË PLAZH/ Këto janë të gjitha veshjet ideale që sjell 2019 për këto raste (FOTO) – AlpeGossip
FESTË NË PISHINË APO PIKNIK NË PLAZH/ Këto janë të gjitha veshjet ideale që sjell 2019 për këto raste (FOTO)

FESTË NË PISHINË APO PIKNIK NË PLAZH/ Këto janë të gjitha veshjet ideale që sjell 2019 për këto raste (FOTO)

Dalja në verë shpesh nënkupton të jesh në një kostum banje për një pjesë të madhe kohës. Pra, çfarë duhet të veshin në raste të tilla për të ndjekur modën e këtij viti?

Fustan pambuku: kjo për ti paraprirë faktit që duke qenë pranë ujit mund të lagemi. Një fustan i tillë do të thahet shumë shpejt. Përveç kësaj ai ka ngjyrat perfekte të pastelit për stinën e verës.

Një veshje minimaliste: Për ju që pëlqeni të ndiheni komodë kudo paliçetat e bardha janë idealet. Thjeshtë dhe bukur me ngjyra të hapura për një festë në plazh apo piknik.

Mos harroni xhaketën: nëse preferoni të qëndroni me rrobabanjo mos harroni një veshje të lehtë për sipër pasi nëse fryn pak do të ndiheni mirë.

Aksesorët ju bëjnë të veçantë: Një çantë që bën diferencën. Verore dhe e kemi parë në të gjitha pasarelat e fundit.

 

Këmisha klasike: Një këmishë e bardhë kombinuar me rrobabanjo me bel të lartë, dhe do të dukeni shumë elegante dhe klasike.