NDIQINI HAP PAS HAPI/ Mënyrat më të bukura për të kapur flokët “bisht kali” (FOTO) – AlpeGossip
NDIQINI HAP PAS HAPI/ Mënyrat më të bukura për të kapur flokët “bisht kali” (FOTO)

NDIQINI HAP PAS HAPI/ Mënyrat më të bukura për të kapur flokët “bisht kali” (FOTO)

Kush nuk e do një bisht? Ai të zgjidh problemi kur nuk i keni flokët në maksimumin tuaj, duket bukur, mund të shoqërohet me aksesorë dhe është shumë i lehtë dhe praktik për tu kapur. Këto më poshtë janë të gjitha modelet e kapjeve për 2019. Përzierje klasik me pak frymëzim nga të famshmit tuaj të preferuar.

NJë bisht i kapur shumë lart: nëse doni që tiparet tuaja të duken sa më të theksuara dhe të tërhequra atëherë ky model është ai i duhuri. Sidomos kur doni të vini në pah tualetin tuaj fantastik!

Jeni në një nga ato ditët e këqija kur përtoni të lani flokët dhe ti krihni nga fillimi? Një bisht dhe disa gërsheta do t’ju shpëtojnë nga kjo ditë. Me pak kujdes dhe flokët do të duken fantastikë.

Mos harroni aksesorët: nese doni që bishti të mos jetë i theshtë por të bëjë diferencën atëhere mjafton një aksesor sado i vogël.

Baluket: Një nga trendet e flokëve që e  pamë në pasarelat e 2019 të të gjitha markave të njohura. Ato nuk kan si të mungojnë dhe në flokët bisht, thjesht do ti bënin ato t dukeshin më shik.