Fredi nga Lushnja: Kam njohur ku**a, më kërkonin…Tani iku koha e aventurave (VIDEO) – AlpeGossip
Fredi nga Lushnja: Kam njohur ku**a, më kërkonin…Tani iku koha e aventurave (VIDEO)

Fredi nga Lushnja: Kam njohur ku**a, më kërkonin…Tani iku koha e aventurave (VIDEO)

Njohjet përmes telefonit në emisionin “Aldo Morning Show” janë tashmë të zakonshme.

Një nga rastet është edhe ai i Fredit nga Lushnja. Ai rrëfeu se ka bërë disa njohje në emision, por sipas tij ato nuk kanë qenë serioze.

42-vjeçari tha se njëra prej tyre i kishte kërkuar para që në takimin e parë.

“Jam Fredi nga Lushnja. Të mora se kam dëgjuar një vajzë nga Shkodra që kërkonte njohje. Unë jam 42 vjeç, kam një minimarket në lagje. Unë jam i divorcuar. Jam lidhur edhe herë të tjera nga emisioni juaj por nuk kanë qenë tipi im. Nuk kanë qenë serioze, kanë qenë baxhella. Tjetër thonin në telefon, tjetër kur i takoja. Donin makina dhe lekë. Shkova e takova njërën dhe më kërkoi lekë që në takimin e parë. Iku koha e aventurave, dua një njeri serioz”, tha Fredi.