NUK FLASIN ME NJËRA-TJETRËN/ Si do të reagonte Fjolla nëse vajza e saj do të lidhej me djalin e Tunës? (VIDEO) – AlpeGossip
NUK FLASIN ME NJËRA-TJETRËN/ Si do të reagonte Fjolla nëse vajza e saj do të lidhej me djalin e Tunës? (VIDEO)

NUK FLASIN ME NJËRA-TJETRËN/ Si do të reagonte Fjolla nëse vajza e saj do të lidhej me djalin e Tunës? (VIDEO)

Fjolla Morina dhe Tuna kanë pasur gjithmonë një konflikt verbal,por në intervista janë shprehur se nuk kanë asgjë me njëra tjetrën. Fjolla ishte e ftuar këtë javë ne banakun e emisionit “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës dhe ka folur edhe në lidhje me këtë histori,por në një tjetër dimension.

Ajo është pyetur nga Fatma se si do të reagonte ajo nëse vajza e saj e vogël Alayah dhe djali i Tunës, Tian pas disa vitesh lidheshin me njëri tjetrin dhe përgjigja e saj ishte kjo:

“Unë e respektoj si nënë, por s’besoj se ka me ndodhë. S’kena fol kurrë, se hajd me pas shoqni si me koleget e tjera. S’kam patur kurrë raport me të”- ka përfunduar ajo.

Por si është ajo shprehja Fjolla: “Kurrë mos thuaj kurrë”.