Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë (FOTO) – AlpeGossip
Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë (FOTO)

Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë (FOTO)

Rezarta Skifteri është një ndër stilistet më të njohura shqiptare, kjo edhe për arsyen se shpesh ka bashkëpunuar në produksione televizive si dhe është kujdesur për veshjen e shumë personazheve të njohur.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në “Instastorie” ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Ndërkohë tre ditë më parë ajo ka njoftuar se së shpejti do të hapë dyqanin e saj me koleksionin e ri të fustaneve të nusërisë.

“Se shpejti koleksioni i ri i fustaneve te nuserise, mund ti gjeni ne dyqanin @rezartaskifteri qe do te hapet se shpejti, mundesi pafund zgjedhjesh…”, shkruan ajo në “Instagram”, teksa poston edhe një foto.