HAILEY BALDWIN BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK”/ Me “look-un” e ri i përshtatet trendeve të fundit (FOTO) – AlpeGossip
HAILEY BALDWIN BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK”/ Me “look-un” e ri i përshtatet trendeve të fundit (FOTO)

HAILEY BALDWIN BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK”/ Me “look-un” e ri i përshtatet trendeve të fundit (FOTO)

Pas dasmës së fshehtë Hailey Baldwin ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në ‘look’. Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory ajo ka zbuluar prerjen më të re të flokëve. Hailey ka vendosur t’i përshtatet trendit më të përhapur të momentit, stilit ‘bob’. Me këtë model, bashkëshortja e Justin Bieber duket më e ëmbël dhe mund të themi se i shkojnë shumë.


Kujtojmë se pak javë më parë pjesë e ‘familjes’ me këtë stil flokësh u bë edhe Ariana Grande, e cila preu flokët e gjatë që çdokush i kishte zili.