VERA NUK MBARON PËR ERA RUSIN/ Asgjë nuk e ndalon këngëtaren që të ”çmendi” rrjetin me fotot me bikini – AlpeGossip
VERA NUK MBARON PËR ERA RUSIN/ Asgjë nuk e ndalon këngëtaren që të ”çmendi” rrjetin me fotot me bikini

VERA NUK MBARON PËR ERA RUSIN/ Asgjë nuk e ndalon këngëtaren që të ”çmendi” rrjetin me fotot me bikini

Pas impenjimeve të verës, në koncerte të ndryshme, si dhe te “Maratona e Këngës”, këngëtarja Era Rusi, i ka uruar sot të gjithë fansat, me disa foto nga bregdeti.

“Muaj të mbarë për të gjithë”, – tha ajo krah fotove, ndërkohë që pushimet e verës kanë mbaruar thuajse për të gjithë.

Por jo për Erën, e cila parashikon një muaj të nxehtë dhe kështu ka vendosur që më 1 shtator e ndoshta deri në fund të muajit, të shkojë në plazh.