PËRKRAHË NJËRI TJETRIT/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në aeroport (FOTO) – AlpeGossip
PËRKRAHË NJËRI TJETRIT/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në aeroport (FOTO)

PËRKRAHË NJËRI TJETRIT/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në aeroport (FOTO)

Luana Vjollca dhe partneri i saj Krenar Çoçaj kanë lënë Shqipërinë dhe Kosovën për të kaluar disa ditë pushimi së bashku.

Dyshja e njohur e showbiz-it është fotografuar në aeroportin e Malpensas në Milano teksa bëjnë check in dhe fotoja e publikuar nga JOQ e shfaq çiftin krah njëri-tjetrit.

Prezantuesja e “Shiko kush Luan” është munduar të kamuflohet me anë të kapeles së saj të zezë, ndërsa duket e veshur me një xhaketë të verdhë.