ASKUSH SE PRISTE/ Zbulohet kush do të jetë anëtari i pestë i jurisë së “Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
ASKUSH SE PRISTE/ Zbulohet kush do të jetë anëtari i pestë i jurisë së “Kënga Magjike” (FOTO)

ASKUSH SE PRISTE/ Zbulohet kush do të jetë anëtari i pestë i jurisë së “Kënga Magjike” (FOTO)

Në shtator të këtij viti bashkë me sezonin e ri të “E diela Shqiptare” do të nis edhe “Kënga Magjike” që siç është lajmëruar do të këtë ndryshime në mënyrën e votimit dhe gjithashtu edhe në jurinë e artistëve të rinj.

Deri tani është mësua se pjesë e jurisë do të jetë, Arben Skënderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi.

Ndërkohë ditën e sotme është zbuluar edhe anëtari i pestë i jurisë. Sipas ‘News31.al’, moderatori i njohur Enkel Demi do të ulet pranë anëtarëve të tjerë të jurisë për të gjykuar artistët e rinj.