DO HABITENI/ Ka diçka që nuk ka ndryshuar “asnjëherë” në jetën e Meghan Markle (FOTO) – AlpeGossip
DO HABITENI/ Ka diçka që nuk ka ndryshuar “asnjëherë” në jetën e Meghan Markle (FOTO)

DO HABITENI/ Ka diçka që nuk ka ndryshuar “asnjëherë” në jetën e Meghan Markle (FOTO)

5 mikeshat e Megan Markle dhanë një intervistë këtë javë, e cila i bëri kureshtarë të gjithë. Ato zbuluan detaje shumë private nga jeta e Meghan dhe Princ Harry.

Ato treguan se Markle ndonëse është në familjen mbretërore, vazhdon të gatuajë vetë e t’i lajë vetë qenushët e saj. Megjithatë nuk është kjo e vetmja gjë që nuk ka ndryshuar në jetën e saj.

Ajo çfarë i habiti të gjithë ishte se Meghan nuk e ka ndryshuar numrin e saj të telefonit që në periudhën kur u bë pjesë e pallatit ‘Kensigton’.

 

Ndonëse të gjithë mund të mendonin se Markle ka bërë ndryshime drastike në jetën e saj, në fakt nuk ka ndodhur kështu. Ajo vazhdon të bëjë një jetesë të thjeshtë, duke ndryshuar shumë pak gjëra nga periudha kur nuk i përkiste familjes mbretërore.