“KUR DO MARTOHEMI NE”? Rezart Veleshnja ”i propozon” publikisht moderatores së njohur (FOTO) – AlpeGossip
“KUR DO MARTOHEMI NE”? Rezart Veleshnja ”i propozon” publikisht moderatores së njohur (FOTO)

“KUR DO MARTOHEMI NE”? Rezart Veleshnja ”i propozon” publikisht moderatores së njohur (FOTO)

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, të cilin prej vitesh e kemi parë në spektaklin Portokalli dhe na ka shkrirë së qeshuri me rolet e tij. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të shumta gazmore, por ka habitur me një postim të fundit. Përmes një fotoje në Instagram ai i propozon publikisht moderatores së Top Channel, Ori Nebija, por me siguri në kuadër të shakasë.

“Kur do fejohemi ne?”, shkruan ai, teksa shfaqet mjaft serioz në krah me Orit.