PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemanit i troket në derë dashuria (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemanit i troket në derë dashuria (FOTO)

PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemanit i troket në derë dashuria (FOTO)

Ka qenë një nga ndarjet më të komentuara në showbiz ajo e Vin Velit dhe Bora Zemanit të cilët i dhanë fund lidhjes vitin e kaluar. Tashmë Bora është përqëndruar tek karriera e saj dhe të dielën i mahniti të gjithë me pamjen e saj në prezantimin e “Kënga Magjike”.
Mirëpo për Borën duket se do ketë zhvillim edhe nga jeta private pasi së fundmi asaj i ka qëlluar “dashuria” në fletushkat që shoqërojnë kafet.

Këtë postim Bora e ka ndarë me ndjekësit në Instagram duke treguar kështu se së shpejti dashuria mund t’i trokasë në derë.