“NGRE TEMPERATURAT”/ E shtirë në rërë, Rasheli “PROVOKON FORT” me linjat e saj duke…(FOTO) – AlpeGossip
“NGRE TEMPERATURAT”/ E shtirë në rërë, Rasheli “PROVOKON FORT” me linjat e saj duke…(FOTO)

“NGRE TEMPERATURAT”/ E shtirë në rërë, Rasheli “PROVOKON FORT” me linjat e saj duke…(FOTO)

Rashel Kolaneci nuk po ndalet së publikuari imazhe provokative në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka postuar edhe në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty e shohim shumë provokuese dhe seksi në plazhë, shtrirë në rërë dhe teksa po pozonte.

“Ma chérie” kishte shkruar në këto imazhe Rasheli, kurse nëse bëjnë një paralele mund ta lidhim me këngën e re të Butrint Imerit me të njëjtin titull.

Duket se edhe Rasheli është njëra nga fansat e Butrintit.