ËSHTË E FEJUAR/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Një natë me Lorik Canën… – AlpeGossip
ËSHTË E FEJUAR/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Një natë me Lorik Canën…

ËSHTË E FEJUAR/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Një natë me Lorik Canën…

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, këngëtarja e njohur Shkenda Dubova është vënë para një zgjedhjeje të vështirë në rubrikën “Kë zgjedh”.

E pyetur se cilin mashkull do të zgjidhte mes Robert Berishës dhe Lorik Canës për të kaluar një natë, këngëtarja është futur në siklet.

“Duhet të zgjedh patjetër?”- tha Shkenda duke qeshur, ndërkohë që zgjodhi Lorik Canën.