NA PËRLOTI/ Aktori i famshëm shqiptar i dedikon një këngë djalit të tij (VIDEO) – AlpeGossip
NA PËRLOTI/  Aktori i famshëm shqiptar i dedikon një këngë djalit të tij (VIDEO)

NA PËRLOTI/ Aktori i famshëm shqiptar i dedikon një këngë djalit të tij (VIDEO)

Së fundmi aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj ka publikuar një projekt muzikor të titulluar “S’ka si ti”, që i dedikohet vogëlushit të tij, Divin.

Siç mund ta shikoni në videon e mëposhtme, në videoklip nuk mungon as bashkëshortja e Visjanit, Jona Xhelilaj dhe të tre së bashku formojnë panoramën perfekte të një familje të lumtur.

Ndërsa po të flasim për tekstin e këngës, është kaq magjik sa na përloti dhe na i mori zemrat të gjithëve.

“Një dedikim për tim bir. Një tekst i bërë me dashuri të madhe ku jam i sigurt çdo prind do ta gjejë veten në të”, shkruan aktori i njohur krah një sekuence të shkëputur nga kënga.