“DIVA ËSHTË RIKTHYER”/ Dedikimi i Noizy-t për Dafina Zeqirin mbi projektin e saj të ri… (FOTO) – AlpeGossip
“DIVA ËSHTË RIKTHYER”/ Dedikimi i Noizy-t për Dafina Zeqirin mbi projektin e saj të ri… (FOTO)

“DIVA ËSHTË RIKTHYER”/ Dedikimi i Noizy-t për Dafina Zeqirin mbi projektin e saj të ri… (FOTO)

Nga një marrëdhënie armiqësie para disa vitesh, Dafina Zeqiri dhe Noizy sot janë dy miq të mirë. Këngëtarja prej javësh ndodhet në Tiranë ku pret të performojë me 10 gusht në festivalin “Sunny Hill’ të organizuar nga babai i Dua Lipës. Ndërkohë Dafina po realizon koncerte të shumta si dhe këngë dhe klipe të reja. I fundit është ai në bashkëpunim me Lumi B.

Kënga me titull “Kalon” po pritet mirë në orët e para të publikimit.

Edhe reperi Noizy ka shpërndarë këngën e re të saj, duke i dhënë përkrahjen për këtë projekt dhe duke e cilësuar ‘Diva’.

“Diva është rikthyer”, ka shkruar 31 vjeçari mbi video.