VAZHDON TI RRITET GJOKSI/ Çiljeta rrëfen se pas operacionit nuk kanë ndryshuar shumë gjëra… (VIDEO) – AlpeGossip
VAZHDON TI RRITET GJOKSI/ Çiljeta rrëfen se pas operacionit nuk kanë ndryshuar shumë gjëra… (VIDEO)

VAZHDON TI RRITET GJOKSI/ Çiljeta rrëfen se pas operacionit nuk kanë ndryshuar shumë gjëra… (VIDEO)

Në një intervistë për ”Edicionin Veror’’, Çiljeta rrëfeu se vazhdon t’i rritet gjoksi, pavarësisht ndërhyrjes së 2 viteve më parë, ku zvogëloi masën nga 6 në 3.

”Që ta dini, hunda, gjoksi dhe veshët rriten gjatë gjithë jetës. Kur është genetike, gjoksi do të vazhdojë të rritet. Më kanë thënë që duhet ta operoj 1 herë në 4 vite’’, tha ajo duke pohuar më pas se nuk kishte ndërmend ta operonte përsëri.

Ndërhyrja në gjoks në 2016-n erdhi si pasojë e problemeve me shtyllën kurizore. Intervistën e plotë mund ta shihni këtu: