Prej një viti të ndarë, ja si i ka marrëdhëniet Adrola Dushi me ish-burrin: Ne të dy jemi… – AlpeGossip
Prej një viti të ndarë, ja si i ka marrëdhëniet Adrola Dushi me ish-burrin: Ne të dy jemi…

Prej një viti të ndarë, ja si i ka marrëdhëniet Adrola Dushi me ish-burrin: Ne të dy jemi…

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi prej kohësh është larguar në SHBA ku dhe po ndjek karrierën e saj në modeling. Ajo herë pas herë kthehet në Shqipëri ku dhe bëhet shpesh pjesë e intervistave të ndryshme.

Siç dihet përpara në viti u përhapën lajmet që ajo dhe bashkëshorti i saj Adisi ishin ndarë, mirëpo modelja ndarjen nga ai e pranoi dy muaj më parë në një intervistë që dha në emisionin ‘Xing me Ermalin‘.

Së fundmi Adrola ka qenë e ftuar në emisionin ‘Elite Show’ ku dhe është pyetur për marrëdhënien që ka pas divorcit me ish bashkëshortin.

“Adisi i ka dokumentet për të lëvizur vjen shpesh andej, Troi vjen shpesh këtej. Mundohem në çdo mënyrë që Troit mos t’i mungojë as i ati mos t’i mungojë as unë prandaj është kjo pjesa që ne duhet të lëvizim shumë. Marrëdhënia jonë për aq sa na takon është vërtet shumë e mirë nuk kemi inate e respektojmë njëri-tjetrin për aq sa na takon,”-përfundon Adrola.