“TË DUA…”/ Nora dhe Era Istrefi na prezantojnë me vllain në ditën e tij të lindjes, ja si kanë zgjedhur ta urojnë – AlpeGossip
“TË DUA…”/ Nora dhe Era Istrefi na prezantojnë me vllain në ditën e tij të lindjes, ja si kanë zgjedhur ta urojnë

“TË DUA…”/ Nora dhe Era Istrefi na prezantojnë me vllain në ditën e tij të lindjes, ja si kanë zgjedhur ta urojnë

Era dhe Nora Istrefi janë dy nga vajzat më të njohura të showbizit shqiptar dhe sigurisht dy nga motrat më të bukura.

Para pak vitesh jo pak e njohur ishte edhe motra tjetër e tyre, Nita, e cila kujdesej për veshjen e Norës dhe e shihnim shpesh edhe në rrjetet sociale.

Nita ka marrë pjesë edhe në videoklipin e Erës me titull “A po don” ku tërhoqi vëmendje me fizikun e saj të lakmueshëm.

Megjithatë, vitet e fundit ajo është shkëputur plotësisht nga vëmendja mediatike dhe jeton në Londër me partnerin e saj.

Sakaq, Era dhe Nora kanë edhe një vëlla më të vogël që quhet, Bledi, të cilin e shohim shumë rrallë në rrjetet sociale të dy motrave.

Megjithatë, sot të dyja kanë bërë një përjashtim, sepse ai feston ditëlindjen dhe ato sigurisht e kanë uruar me fjalët më të ngrohta.

E para ishte Era ajo që ndau me ndjekësit në Instastory këtë video ku shihet krah të vëllait, duke shkruar:

Gëzuar  ditëlindjen vëllai vogël. Të dua përgjithmonë!

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2020/11/StorySaver.Org-noraistrefi_98619113_872169196945623_3612409548891161412_n.mp4?_=2

Edhe Nora ka postuar një video të Bledit në Instastory, ku shkruan:

Gëzuar ditëlindjen Bledinjo im.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2020/11/StorySaver.Org-eraistrefi_88528182_808547333318307_2453486139953625291_n.mp4?_=1

Ajo që bie në sy është se sa shumë ka ndryshuar Bledi nga hera e fundit që e kemi parë.

Vlen të theksohet se ai  ngjan shumë me Erën, me të cilën është edhe më i lidhur.