Mos më çaj b*thën ti mua”/ Telefonuesi që shpërtheu keq ndaj Arditit, paska qenë shokë klase me të (VIDEO) – AlpeGossip
Mos më çaj b*thën ti mua”/ Telefonuesi që shpërtheu keq ndaj Arditit, paska qenë shokë klase me të (VIDEO)

Mos më çaj b*thën ti mua”/ Telefonuesi që shpërtheu keq ndaj Arditit, paska qenë shokë klase me të (VIDEO)

“E diela shqiptare” duket se kishte plot surpriza të pakëndshme për moderatorin Ardit Gjebrea, i cili u përfshi në një diskutim banal me një telefonues.

Me sa duket gjatë rubrikës “Shihemi në gjyq”, situata duket se ka dalë jashtë kontrollit.
Në një lidhje telefonike që shtetasi Ferdinand bëri me avokaten Eni Çobani, për një problem për çështje parash, ka ndërhyrë edhe moderatori Gjebrea.

Por reagimi i telefonuesit ka qenë disi i papritur, pasi ka shpërthyer në ofendime ndaj Arditit.
Ferdinanti (telefonuesi) la pa fjalë moderatorin duke i thënë:
Mos fol, nuk ke punë ti. Mos më bëj dërr, dërr, mos më çaj by**ën ti mua!”.

Ndër të tjera gjatë bisedës në telefon Ferdinandi i thotë Arditit që kanë qenë në një shkollë bashkë dhe se i vjen keq, kanë qenë në Liceun Artistik , ku ka studiuar për pikturë.

Gjithë ky mllef ndaj “shokut” të shkollës, nga ka ardhur? Duket sikur ngaqë Arditi ka zgjedhur ta bëjë publik problemin e tij dhe të personave të cilët ishin në rubrikën Shihemi në Gjyq dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer fare Ferdinandit i cili nuk mjaftoi me aq po i quajti të gjithë budallenj./AlpeNews.al/