I dashuri perfekt/ Isaac Carew surprizon Dua-n për ditëlindje me dhuratën e ëmbël (VIDEO) – AlpeGossip
I dashuri perfekt/ Isaac Carew surprizon Dua-n për ditëlindje me dhuratën e ëmbël (VIDEO)

I dashuri perfekt/ Isaac Carew surprizon Dua-n për ditëlindje me dhuratën e ëmbël (VIDEO)

Dua Lipa e priti mëngjesin e 22 gushtit, me miqtë e familjarët në një festë të çmendur në Ibiza të Spanjës. Të maskuar si në një festë “Halloween”-i ata kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit në një ambient privat mes muzikës dhe alkoolit.

Dita vijoi të ishte magjike, pasi të gjithë surprizuan Dua-n në mëngjes me një videomesazh ku shprehnin gjithë adhurimin dhe dashurinë që kishin për të.

I vetmi që mungoi gjatë videos emocionuese ishte i dashuri i saj Isaac Carew, i cili mbërriti disa momente më pas. I buzëqeshur, ai hyri në derë me një tufë me lule dhe plot me tullumbace për të dashurën e zemrës!